Skip to content Skip to footer

Zabawki ogrodowe, czyli co kto lubi

Zabawki ogrodoweMożna postawić sobie na ogródku basen lub dmuchany domek. Można zrobić szałas albo ustawić huśtawki. Zabawki ogrodowe to ogromne możliwości, których wybór zależy jedynie od fantazji i grubości portfela.

Najtańsze zabawki ogrodowe kupić można za mniej niż złotówkę. To łopatka z mini grabkami. Taki zestaw wystarczy, żeby bawić się w piaskownicy, budować fantastyczne zamki z piasku i tworzyć światy zbudowane na potędze wyobraźni. Z rodzicem, który ma czas i ochotę spędzać czas z dzieckiem tego typu rozwiązanie może być idealne. Będzie rozwijało kreatywne myślenie i budowało więź rodzica z dzieckiem.

Oczywiście, dla wielu taka zabawka może być niewystarczająca. W związku z tym z chęcią sięgają po bardziej rozbudowane atrakcje. Z rzeczy do kupienia w cenie poniżej 50 zł wymienić można basen w kształcie słonika, w którym spokojnie zmieści się kilkulatek czy huśtawkę do zawieszenia na drzewie lub jakiejś poprzecznej belce. Można też sprawić dziecku piłkę do skakania, z Kubusiem Puchatkiem na nadruku.

Dla tych, którzy lubią pograć w piłkę dostępne są zabawki ogrodowe takie jak mała bramka z małą piłką. Przy jej pomocy można sobie w ogródku urządzić miniturniej rzutów karnych, które rozstrzygną o mistrzostwie dużego pokoju albo nawet całego domu. Bramka piłkarska bliższa tym prawdziwym kosztuje już ponad 100 zł.

Jeszcze kilka słów o basenach. Za około stu złotych kupić można takie, w których zmieści się kilkoro dzieci. Wszystkie baseny są dmuchane i można je łatwo napełniać wodą. Niektóre, takie jak basen-dżungla mają nawet daszek w postaci dmuchanych palm. W ten sposób zabawki ogrodowe mogą zamienić plac za domem w tropikalny, dziki kraj. Kto dysponuje kwotą sześciu tysięcy może postawić w ogródku basen z prawdziwego zdarzenia, w którym wykąpią się nawet dorośli.

Zabawki ogrodowe, oprócz wymienionych powyżej, to także samochodziki, piłki, karuzele i cała masa przedmiotów, którymi można zapełnić plac. Ważne, żeby nie zapomnieć o podstawowym i najważniejszym ? że dziecko będzie się dobrze bawiło wtedy, kiedy rodzice będą bawić się z nim.

Leave a comment